O nas


Kilka słów o Firmie Prozeko Instal działającej w branży:
Fotowoltaiki, Paneli Słonecznych i Pomp Ciepła

Nasza firma w Wołominie oferuje kompleksowe systemy solarne do produkcji energii elektrycznej z paneli fotowoltaicznych lub pompy ciepła, które są wspaniałym rozwiązaniem, by efektywnie wykorzystywać tę bezpłatną energię. "Wierzymy, iż wykorzystując energię słoneczną, kreujemy naszą wspólną, wolną od zanieczyszczeń przyszłość. "Jeżeli poszukujesz alternatywnych źródeł energii elektrycznej, które pozwolą Ci skutecznie obniżyć rachunki za prąd, a do tego jeszcze przysłużyć się środowisku naturalnemu, mamy coś co z pewnością Cię zainteresuje. Oferujemy nowoczesne, niezawodne urządzenia jakimi są solary przeznaczone do pozyskiwania energii emitowanej przez słońce i przetwarzania jej na prąd elektryczny. Każde tego rodzaju solary mogą być z powodzeniem zainstalowane na dachu, ścianie lub innej powierzchni ulokowanej tak, aby zapewnić jak największy poziom nasłonecznienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania i nowoczesne technologie. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu, szerokiej wiedzy oraz odpowiednich kwalifikacjach. W naszej firmie zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy podchodzą do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o najmniejsze szczegóły.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, pozostając do Państwa dyspozycji niezależnie od etapu realizowanego zlecenia. Siedziba naszej firmy znajduje się w Wołominie, jednak współpracujemy z klientami z całego kraju. Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy XDiSC S.A. polskiego producenta paneli fotowoltaicznych oraz Spirvent sp. z o.o. producenta polskich inwerterów fotowoltaicznych.

Chętnie przyjmujemy zlecenia od:
- klientów prywatnych,
- małych i średnich firm,
- instytucji publicznych i jednostek samorządu terytorialnego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani oszczędnościami oraz innymi korzyściami wynikającymi z wykorzystania odnawialnych źródeł energii, jesteśmy firmą, która spełni Państwa oczekiwania.

Zalety energetyki słonecznej:

- powszechny dostęp,
- nieograniczone zasoby energii,
- niskie koszty eksploatacji,
- urządzenia nie wymagają szczególnej konserwacji poza czyszczeniem,
- brak negatywnych oddziaływań na środowisko,
- wygoda w użyciu dla przenośnych oraz odległych użytkowników,
- możliwość wytwarzania elektryczności w miejscach nie podłączonych do sieci elektrycznej,
- łatwy montaż kolektorów,
- bezpośrednia konwersja na energię elektryczną.